ANNDAR   515 747 230, 505 437 536  anndar@vp.pl

ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości

O firmie

 

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą nieruchomości , która powstała w 1997 roku. Naszym głównym priorytetem  jest zapewnienie naszym klientom usług najwyższej jakości na satysfakcjonującym  klienta poziomie. Dbałość o klienta i jego zadowolenie  jest naszym podstawowym celem.

Nasze ogromne doświadczenie na tym polu pozwala nam na zaoferowanie usług dla klientów indywidualnych, biznesowych, instytucji państwowych i wielu innych.

W ten sposób możemy zapewnić doskonałe usługi dla każdego.

 

Skupiamy się na rozwoju i dostarczaniu rozwiązań, które spełniają, a nawet przekraczają oczekiwania naszych klientów w całym zakresie naszych usług. 

Połączenie tych czynników wraz  z nieustannymi staraniami o satysfakcję klienta stanowią podstawę naszych relacji z każdym klientem.

 

Dbałość o klienta, dopasowanie do potrzeb klienta, wieloletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm, zaowocowały stale rosnącą liczbą naszych klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług oraz podjęcia współpracy. Sprawdź nas a będziesz zadowolony. 

 

 

Profil firmy

 

ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości począwszy do drobnych prac naprawczych jak np. naprawa zamka, kończąc np. na wymianie pokrycia dachowego.

Naszymi klientami są osoby indywidualne, małe i duże przedsiębiorstwa, Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Kancelarie Prawne, Kancelarie Notarialne, Kancelarie Adwokackie, Biura Poselskie, siedziby partii i ugrupowań, Szkoły, Przedszkola, Przychodnie, Ośrodki Pomocy Społecznej i wiele innych instytucji, współpracujemy z Zarządcami budynków mieszkalnych i biurowych oraz mieszkań. 

Pełne zaangażowanie, terminowość i dokładność w działaniu umożliwia Firmie zapewnić klientom najwyższą jakość wykonywanych usług oraz osiąganie ponadprzeciętnej rentowności.

 

Podstawowa działalność ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości opiera się na następujących obszarach działalności : kompleksowa obsługa wszelkich nieruchomości między innymi w zakresie, napraw, konserwacji, usług z branży brukarskiej, dekarskiej, hydraulicznej i wielu innych branż, usług alpinistycznych itp. oraz usług z zakresu naprawy i montażu wanien z hydromasażem, kabin prysznicowych oraz paneli prysznicowych.

 

Działalność ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości ma unikalny charakter na polskim rynku. Firma obejmuje bowiem klientom pełna obsługę w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości. 

W ramach kompleksowej obsługi ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości oferuje między innymi : audyt potrzeb klienta, doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania, dobór i zakup ewentualnych materiałów, dostawę i montaż ewentualnych materiałów, zapewnia profesjonalny sprzęt, pomaga w zarządzaniu lub całkowicie zarządza najmem nieruchomości  i  wiele innych... 

 

 

Czym się zajmujemy

 

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości od A do Z, czyli  pomagamy naszym klientom  rozwiązywać najtrudniejsze  problemy .

 

 

więcej