ANNDAR   515 747 230, 505 437 536  anndar@vp.pl

ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości

 

  Nasza firma skupia liczne grono specjalistów zapewniających każdej firmie jak i indywidualnym Klientom kompleksową i indywidualną obsługę.

  Obsługujemy między innymi osoby indywidualne, małe i duże przedsiębiorstwa, Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe , Kancelarie

  Prawne, Kancelarie Notarialne, Szkoły, Przedszkola , Przychodnie, Ośrodki Pomocy Społecznej i wiele innych instytucji, współpracujemy z Zarządcami    budynków mieszkalnych i biurowych oraz mieszkań.

  Mając na uwadze potrzeby naszych odbiorców, proponujemy szeroki zakres usług. W zależności od wymagań Klienta, jesteśmy w stanie wykonać              zlecenie od podstaw lub też współpracować z innymi podmiotami (naszymi partnerami ) w celu zrealizowania zlecenia.

  Cechuje nas terminowość i doskonałość w działaniu. W czasie prac bezwzględni dostosowujemy się do wymogów bezpieczeństwa i zasad BHP.

  Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanym przez nas rynkiem. Stale rozwijamy swoją działalność na polskim rynku o    nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na                      satysfakcjonującym Klienta poziomie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta-usługi